Het team van de G.A. de Ridderschool

 DirecteurSimon Bijl
 1-VogelsAlie Askes alie.askes@kitsprimair.nl
Mirjam Deuten mirjam.deuten@kitsprimair.nl
1-VissenGea Gerding gea.gerding@kitsprimair.nl
Marga v. Houwelingen marga.van.houwelingen@kitsprimair.nl
2-KikkersElla Stel ella.stel@kitsprimair.nl
Mirjam Deuten mirjam.deuten@kitsprimair.nl
2-VlindersTitia Stobbe titia.stobbe@kitsprimair.nl
Harmien Molenaar harmien.molenaar@kitsprimair.nl
Tanja Sterken tanja.sterken@kitsprimair.nl
 groep 3aJudith Kremers judith.kremers@kitsprimair.nl
Tanja Sterken tanja.sterken@kitsprimair.nl
Esther Haverkort esther.haverkort@kitsprimair.nl
groep 3bMonique de Jonge monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Renate Venema renate.venema@kitsprimair.nl
Tanja Sterken tanja.sterken@kitsprimair.nl
groep 4Henriette Moes henriette.moes@kitsprimair.nl
Ina Andringa ina.andringa@kitsprimair.nl
Tanja Sterken tanja.sterken@kitsprimair.nl
groep 4/5Rosanne Oelen rosanne.oelen@kitsprimair.nl
Marjan Hulzebosch marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl
groep 5Margreet Welbergen margreet.welbergen@kitsprimair.nl
Judith Brunsting judith.brunsting@kitsprimair.nl
groep 6Gienie Kroon gienie.kroon@kitsprimair.nl
Tanja Sterken tanja.sterken@kitsprimair.nl
groep 6/7Marjan Hulzebosch marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl
Esther Haverkort esther.haverkort@kitsprimair.nl
groep 7Wessel Walles wessel.walles@kitsprimair.nl
A
nneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl
groep 8 aKarin Kregel-vd Weijde karin.kregel@kitsprimair.nl
Anneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl
groep 8 bEllen Stokkers ellen.stokkers@kitsprimair.nl
Anneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl

Bouwcoördinator onderbouw: Gea Gerding – gea.gerding@obomd.nl
Bouwcoördinator middenbouw: Monique de Jonge – monique.de.jonge@obomd.nl
Bouwcoördinator bovenbouw: Judith Brunsting – judith.brunsting@obomd.nl

Bij afwezigheid van Simon Bijl, directeur, zijn Margreet Welbergen (ma. en di.) en Judith Brunsting (woe. do. en vrij.) als eerste aanspreekpunt aanwezig

Intern begeleiders
Jannie Drenth
Martie van de Nieuwegiessen
Aandachtsfunctionaris
Jannie Drenthe
Martie van de Nieuwegiessen