Het team van de G.A. de Ridderschool

 DirecteurSimon Bijl
 1-VogelsTanja Sterken tanja.sterken@kitsprimair.nl
Ellen Oosting ellen.oosting@kitsprimair.nl
1/2-VlindersTitia Stobbe titia.stobbe@kitsprimair.nl
Harmien Molenaar harmien.molenaar@kitsprimair.nl
2-KikkersElla Stel ella.stel@kitsprimair.nl
Ellen Oosting ellen.oosting@kitsprimair.nl
2-VissenAlie Askes alie.askes@kitsprimair.nl
Mirjam Deuten mirjam.deuten@kitsprimair.nl
 groep 3aJudith Kremers judith.kremers@kitsprimair.nl
Esther Haverkort esther.haverkort@kitsprimair.nl
groep 3bMonique de Jonge monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Renate Venema renate.venema@kitsprimair.nl
groep 3cMelissa van der Vegtmelissa.van.der.vegt@kitsprimair.nl
Esther Haverkort esther.haverkort@kitsprimair.nl
groep 4aGea Gerding gea.gerding@kitsprimair.nl
Marjan Fleere marjan.fleere@kitsprimair.nl
groep 4bRosanne Oelen rosanne.oelen@kitsprimair.nl
Ina Andringa ina.andringa@kitsprimair.nl
groep 5Margreet Welbergen margreet.welbergen@kitsprimair.nl
Judith Brunsting judith.brunsting@kitsprimair.nl
groep 5/6Marjan Hulzebosch marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl
L
ucas Tol lucas.tol@kitsprimair.nl
groep 6Gienie Kroon gienie.kroon@kitsprimair.nl 
Ina Andringaina.andringa@kitsprimair.nl
groep 7Wessel Walles wessel.walles@kitsprimair.nl
A
nneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl
groep 7/8Ellen Stokkers ellen.stokkers@kitsprimair.nl
Anneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl
groep 8bKarin Kregel-vd Weijde karin.kregel@kitsprimair.nl
Anneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl

Bouwcoördinator onderbouw: Ella Stel – ella.stel@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator middenbouw: Monique de Jonge – monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator bovenbouw: Judith Brunsting – judith.brunsting@kitsprimair.nl

Bij afwezigheid van Simon Bijl, directeur, zijn Margreet Welbergen (ma. en di.) en Judith Brunsting (woe. do. en vrij.) als eerste aanspreekpunt aanwezig

Intern begeleiders
Martie van de Nieuwegiessen
Lucas Tol
ib.gaderidderschool@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Martie van de Nieuwegiessen
Lucas Tol

HVO: Ingrid Schaap
GVO: Truus Haveman