Het team van de G.A. de Ridderschool

  Directeur Simon Bijl
  1-Vogels Tanja Sterken tanja.sterken@kitsprimair.nl
Ellen Oosting ellen.oosting@kitsprimair.nl
1/2-Vlinders Titia Stobbe titia.stobbe@kitsprimair.nl
Harmien Molenaar harmien.molenaar@kitsprimair.nl
2-Kikkers Ella Stel ella.stel@kitsprimair.nl
Ellen Oosting ellen.oosting@kitsprimair.nl
2-Vissen Alie Askes alie.askes@kitsprimair.nl
Mirjam Deuten mirjam.deuten@kitsprimair.nl
 groep 3a Judith Kremers judith.kremers@kitsprimair.nl
Esther Haverkort esther.haverkort@kitsprimair.nl
groep 3b Monique de Jonge monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Renate Venema renate.venema@kitsprimair.nl
groep 3c Melissa van der Vegtmelissa.van.der.vegt@kitsprimair.nl
Esther Haverkort esther.haverkort@kitsprimair.nl
groep 4a Gea Gerding gea.gerding@kitsprimair.nl
Marjan Fleere marjan.fleere@kitsprimair.nl
groep 4b Rosanne Oelen rosanne.oelen@kitsprimair.nl
Ina Andringa ina.andringa@kitsprimair.nl
groep 5 Margreet Welbergen margreet.welbergen@kitsprimair.nl
Judith Brunsting judith.brunsting@kitsprimair.nl
groep 5/6 Marjan Hulzebosch marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl
L
ucas Tol lucas.tol@kitsprimair.nl
groep 6 Gienie Kroon gienie.kroon@kitsprimair.nl 
Ina Andringaina.andringa@kitsprimair.nl
groep 7 Wessel Walles wessel.walles@kitsprimair.nl
A
nneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl
groep 7/8 Ellen Stokkers ellen.stokkers@kitsprimair.nl
Anneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl
groep 8b Karin Kregel-vd Weijde karin.kregel@kitsprimair.nl
Anneke Boer anneke.boer@kitsprimair.nl

Bouwcoördinator onderbouw: Ella Stel – ella.stel@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator middenbouw: Monique de Jonge – monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator bovenbouw: Judith Brunsting – judith.brunsting@kitsprimair.nl

Bij afwezigheid van Simon Bijl, directeur, zijn Margreet Welbergen (ma. en di.) en Judith Brunsting (woe. do. en vrij.) als eerste aanspreekpunt aanwezig

Intern begeleiders
Martie van de Nieuwegiessen
Lucas Tol
ib.gaderidderschool@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Martie van de Nieuwegiessen
Lucas Tol

HVO: Ingrid Schaap
GVO: Truus Haveman