Het team van de G.A. de Ridderschool

 DirecteurSimon Bijl
 KinderopvangMonique Benthem – monique.benthem@kitsprimair.nl
Marion Darwinkel – marion.darwinkel@kitsprimair.nl
Tamara Hartemink – tamara.hartemink@kitsprimair.nl
Lisanne Jonker – lisanne.jonker@kitsprimair.nl
Mathilde Moes – mathilde.moes@kitsprimair.nl
Paula Osinga – paula.osinga@kitsprimair.nl
 1-VissenAlie Askes   alie.askes@kitsprimair.nl
Angelique Huizinga   angelique.huizinga@kitsprimair.nl
1-VogelsTanja Sterken   tanja.sterken@kitsprimair.nl
Ellen Oosting   ellen.oosting@kitsprimair.nl
2-VlindersTitia Stobbe   titia.stobbe@kitsprimair.nl
Harmien Molenaar   harmien.molenaar@kitsprimair.nl
2-KikkersEllen Oosting   ellen.oosting@kitsprimair.nl
Ella Stel   ella.stel@kitsprimair.nl
 groep 3aJudith Kremers   judith.kremers@kitsprimair.nl
Esther Haverkort   esther.haverkort@kitsprimair.nl
groep 3bEsther Haverkort   esther.haverkort@kitsprimair.nl
Lianne Evert   lianne.everts@kitsprimair.nl
groep 4aGea Gerding   gea.gerding@kitsprimair.nl
Marjan Fleere   marjan.fleere@kitsprimair.nl
groep 4bMonique de Jonge   monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Renate Venema   renate.venema@kitsprimair.nl
groep 5aKim Hilberts   kim.hilberts@kitsprimair.nl
groep 5bRosanne Oelen   rosanne.oelen@kitsprimair.nl
Melisse van der Vegt   melissa.van.der.vegt@kitsprimair.nl
groep 6aLisa Meertens   lisa.meertens@kitsprimair.nl
Marjan Hulzebosch   marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl
groep 6bMargreet Welbergen   margreet.welbergen@kitsprimair.nl
Judith Brunsting   judith.brunsting@kitsprimair.nl
groep 7aWessel Walles   wessel.walles@kitsprimair.nl
Ina Andringa   ina.andringa@kitsprimair.nl
groep 7bIna Andringa   ina.andringa@kitsprimair.nl
Manon Jonkers   manon.jonkers@kitsprimair.nl
groep 8aEllen Stokkers    ellen.stokkers@kitsprimair.nl
groep 8bKarin Kregel-vd Weijde   karin.kregel@kitsprimair.nl

Bouwcoördinator onderbouw: Ella Stel – ella.stel@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator middenbouw: Monique de Jonge – monique.de.jonge@kitsprimair.nl
Bouwcoördinator bovenbouw: Judith Brunsting – judith.brunsting@kitsprimair.nl

Bij afwezigheid van Simon Bijl, directeur, zijn Margreet Welbergen (ma. en di.) en Judith Brunsting (woe. do. en vrij.) als eerste aanspreekpunt aanwezig

Intern begeleider en aandachtsfunctionaris:
Lucas Tol
ib.gaderidderschool@kitsprimair.nl

Gedragsspecialist:
Karin de Jonge

HVO: Ingrid Schaap
GVO: Truus Haveman

Call Now Button